Usługi instalacyjne

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług montażowych instalacji grzewczych, w tym kotłów gazowych, centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego. Oferujemy Państwu obsługę zawsze na wysokim poziomie, atrakcyjne ceny i szybkie terminy. Jako autoryzowany instalator Vaillant, Junkers i Termet mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla naszych klientów z Krakowa i okolicznych miejscowości województwa małopolskiego.

Montaż kotłów gazowych

Działamy w branży usługi gazowe Kraków – naszym Klientom oferujemy fachowe wsparcie w realizacji nowych instalacji gazowych oraz modernizacji istniejących. Prowadzimy montaż kotłów gazowych różnych producentów. Nasza firma to autoryzowany instalator Junkers, Vaillant oraz Termet – uznanych marek, które specjalizują się w produkcji kotłów gazowych wysokiej jakości, bezpiecznych i wydajnych. Pomożemy Państwu w dobraniu odpowiednich urządzeń takich jak kotły gazowe i piecyki łazienkowe doradzimy w kwestii przygotowania pomieszczenia do ich montażu – pomieszczenie musi spełnić normy zgodnie z przepisami.

Instalacje grzewcze ekologiczne – pompy ciepła, kolektory słoneczne

Ekologiczne źródła ciepła są coraz bardziej popularne i wybierane przez wielu Polaków. To jednocześnie przyjazne rozwiązanie dla natury, jak i również dla kieszeni inwestora. Chociaż na początek za wykonanie instalacji trzeba zapłacić nieco więcej, to wydatki się zwracają. Wykonujemy ogrzewanie z wykorzystaniem pompy ciepła i kolektorów słonecznych, które mogą być wykorzystane w ogrzaniu całego domu oraz w podgrzewaniu wody użytkowej. Nasz hydraulik doradzi Państwu, jaka inwestycja będzie najbardziej opłacalna. Wykonamy profesjonalnie ekologiczne instalacje hydrauliczne – gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Montaż ogrzewania centralnego i podłogowego

Wykonamy dla Państwa ogrzewanie podłogowe oraz centralne ogrzewanie Kraków – nasi pracownicy pomogą w wykonaniu montażu nowej instalacji, a także w modernizacji tej już istniejącej. Służymy usługami doradczymi i zawsze indywidualnie dopasowujemy zakres prac do potrzeb naszych klientów. Wykonujemy ogrzewanie C.O. różnych typów, dlatego mogą u nas otrzymać Państwo wsparcie niezależnie od realizowanych inwestycji. Również działamy w sektorze instalacje sanitarne Kraków.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szacunkowej wyceny usługi i umówienia się na termin wykonania instalacji – nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Na tle innych firm w Małopolsce możemy także zapewnić Państwu zachęcające ceny, a dla naszych stałych Klientów i przy większych zleceniach mamy dodatkowe rabaty. Dostarczamy niezbędne materiały instalacyjne – wykorzystujemy tylko te sprawdzone i polecane, nie oszczędzamy na nich, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko wysoka jakość może zagwarantować trwałość i wydajność działania instalacji grzewczych. Wyróżnia nas ponadto terminowość, dlatego z nami nie muszą Państwo martwić się przekroczonymi terminami.

Profesjonalne usługi gazowe Kraków – centralne ogrzewanie Kraków – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Komentarze

Możliwość komentowania została zablokowana.